Природа 2 клас
Тема: Наші проекти. Будьмо знайомі! (Походження назв рослин і тварин)
Мета: ознайомити учнів з походженням назв деяких рослин і тварин; вчити знаходити необхідну інформацію в різноманітних джерелах знань; розвивати пам’ять, логічне мислення; формувати розуміння необхідності вивчення теми для загального рівня розвитку.
Хід уроку
I. Організаційний момент
II. А ктуалізація опорних знань
1. П еревірка домашнього завдання
— Наведіть приклад ланцюга живлення в осінньому лісі.
— Поясніть твердження: «У природі все пов’язане».
2. Р обота над загадками
*******************************
Два роги — не бик, шість ніг без копит,
Коли летить — виє, сяде — землю риє. (Жук-олень)
*******************************
У червоних чоботях, в білому халаті,
Він весною прилетів і сидить на хаті. (Лелека)
III. По відомлення теми і мети уроку
— Сьогодні ви дізнаєтесь про походження назв деяких рослин і тварин.
IV. В ивчення нового матеріалу
1. Р обота за підручником (с. 60)
— Навколо нас живе безліч рослин і тварин. Усі вони мають свої назви.
— Чому капусту так назвали?
— Чому жука-оленя так назвали?
— Чому лелеку назвали «чорногуз»?
— Підготуйте відомості про назви інших рослин і тварин.
— Обговоріть у класі інформацію, яку ви здобули.
— Проведіть презентацію роботи, тобто представте її класу.
— Оцініть результати роботи.
2. Фізкультхвилинка
V. Уз агальнення й систематизація знань
Робота за малюнками
— Поясніть за малюнками, чому їх так називають?
Дзвіночок
VI. П ідбиття підсумків. Рефлексія
— Що нового ви дізналися на уроці?
VII. До машнє завдання
Тема: Наші проекти. Будьмо знайомі! (Походження назв рослин і тварин)
Мета: ознайомити учнів з походженням назв деяких рослин і тварин; вчити знаходити необхідну інформацію в різноманітних джерелах знань; розвивати пам’ять, логічне мислення; формувати розуміння необхідності вивчення теми для загального рівня розвитку.
Хід уроку
I. Організаційний момент
II. А ктуалізація опорних знань
1. П еревірка домашнього завдання
— Наведіть приклад ланцюга живлення в осінньому лісі.
— Поясніть твердження: «У природі все пов’язане».
2. Р обота над загадками
*******************************
Два роги — не бик, шість ніг без копит,
Коли летить — виє, сяде — землю риє. (Жук-олень)
*******************************
У червоних чоботях, в білому халаті,
Він весною прилетів і сидить на хаті. (Лелека)
III. По відомлення теми і мети уроку
— Сьогодні ви дізнаєтесь про походження назв деяких рослин і тварин.
IV. В ивчення нового матеріалу
1. Р обота за підручником (с. 60)
— Навколо нас живе безліч рослин і тварин. Усі вони мають свої назви.
— Чому капусту так назвали?
— Чому жука-оленя так назвали?
— Чому лелеку назвали «чорногуз»?
— Підготуйте відомості про назви інших рослин і тварин.
— Обговоріть у класі інформацію, яку ви здобули.
— Проведіть презентацію роботи, тобто представте її класу.
— Оцініть результати роботи.
2. Фізкультхвилинка
V. Уз агальнення й систематизація знань
Робота за малюнками
— Поясніть за малюнками, чому їх так називають?
Дзвіночок
VI. П ідбиття підсумків. Рефлексія
— Що нового ви дізналися на уроці?
VII. До машнє завдання
Немає коментарів:
Дописати коментар