Тема. «Школа добрихвчинків» за В.О. Сухомлинського.
Мета. Продовжуватизнайомствоучнів з творами В.О. Сухомлинського;
формувати у дітейуявлення про те, що добра, чуйналюдиназавжди
допомагаєіншим, поважає,піклується про стареньких, добре ставиться до
рідних і друзів;навчатиучнівоцінювативчинкиголовнихгероїв
оповідань, наслідуватиїхпозитивніриси, прагнутидо
самовдосконалення;розвиватимовленняучнів; виховувативіру в силу
любові, дружби, добра і справедливості.
Обладнання. Портрет В.О. Сухолинського, збіркитворівВ.О.Сухомлинського
«Казки школипід голубим небом», «Вогнегривий коник», «Гарячаквітка»,
картки-блискавки,таблиці ,кольоровіналіпки.
Хід уроку
І Організаційний момент.
В небізавждисонцесвітить ясно,
А в душінемаєпустоти.
Світтобівсміхаєтьсяпрекрасний,
Якщо є багатодоброти.
ІІ. Мовнарозминка.
1.Читання складів з таблиці (таблицяскладів) з питальноюінтонацією і з
стверджувальноюінтонацією.
2.Читання слівіззкарток-блискавок.
Картки-блискавки: уважність ,милосердя,співчуття,правдивість,чуйність.
3. Працюємо в парі. Взялись за руки.Гра «Сорока.» (промовляння
скоромовки )
ІІІ. Очікування.
- Я сподіваюся ,щосьогоднішній урок наш буде уроком
творчості,натхнення,добра і радості.
- А чоговиочікуєтевід уроку?(Відповідіучнів :виразно
читати,орієнтуватись в структурітвору,визначатиголовну думку)
IV. Повідомлення теми і мети уроку.
1. Слово вчителя.
- На сьогоднішній урок ви принесли «щось», що у вашомупонятті
асоціюється з добром. А що ж ви принесли? Розкажіть(два учнідають
відповіді)
Ізприродознавства ми знаємо про кругообіг води в природі ,а сьогодні
розглянемкругообіг добра.
Дуже мудро говорить народ : «Роби добро –і воноповернетьсядо тебе».
Подивіться на дошку,якщо ми робимодобро,то……..(відповідідітей) .Будеш
робити зло –зло й повернеться до тебе.(показати за таблицею)
Добро
Добро
Щираусмішка, добре слово і хоча б краплиночка тепла маютьдужевелику
силу. І на сьогоднішньомууроціпозакласногочитання вони допоможуть нам
пройти дорогою добра за мудримитворамиВ.Сухомлинського. Тема нашого
уроку: «Школа добрихвчинків»
А хто ж такийВ.О.Сухомлинський? Група „Бібліотекарі " підготувала
короткеповідомлення
Розповідають «Бібліотекарі».
Василь ОлександровичСухомлинськийнародився у 1918 році у селі
Василівка на Кіровоградщині в біднійселянськійродині. У сім'ї, крім
Василя, булощетроєдітей. Усі четверо, коли виросли, стали вчителями.
Василь з сімнадцятироків став учителем і залишився ним докінцяжиття.
Тридцять два роки вінвівсвійпедагогічнийщоденник, а потімйого
роздуми у щоденнику ставали книгами. Для наймолодшихвін написав понад
1500 казок, новел і легенд, і ми їхчитаємозалюбки.
2. Представленнявиставки книг В.О. Сухомлинського (група «Бібліотекарі») .
Сухомлинський В.О. Гарячаквітка.
Мета. Продовжуватизнайомствоучнів з творами В.О. Сухомлинського;
формувати у дітейуявлення про те, що добра, чуйналюдиназавжди
допомагаєіншим, поважає,піклується про стареньких, добре ставиться до
рідних і друзів;навчатиучнівоцінювативчинкиголовнихгероїв
оповідань, наслідуватиїхпозитивніриси, прагнутидо
самовдосконалення;розвиватимовленняучнів; виховувативіру в силу
любові, дружби, добра і справедливості.
Обладнання. Портрет В.О. Сухолинського, збіркитворівВ.О.Сухомлинського
«Казки школипід голубим небом», «Вогнегривий коник», «Гарячаквітка»,
картки-блискавки,таблиці ,кольоровіналіпки.
Хід уроку
І Організаційний момент.
В небізавждисонцесвітить ясно,
А в душінемаєпустоти.
Світтобівсміхаєтьсяпрекрасний,
Якщо є багатодоброти.
ІІ. Мовнарозминка.
1.Читання складів з таблиці (таблицяскладів) з питальноюінтонацією і з
стверджувальноюінтонацією.
2.Читання слівіззкарток-блискавок.
Картки-блискавки: уважність ,милосердя,співчуття,правдивість,чуйність.
3. Працюємо в парі. Взялись за руки.Гра «Сорока.» (промовляння
скоромовки )
ІІІ. Очікування.
- Я сподіваюся ,щосьогоднішній урок наш буде уроком
творчості,натхнення,добра і радості.
- А чоговиочікуєтевід уроку?(Відповідіучнів :виразно
читати,орієнтуватись в структурітвору,визначатиголовну думку)
IV. Повідомлення теми і мети уроку.
1. Слово вчителя.
- На сьогоднішній урок ви принесли «щось», що у вашомупонятті
асоціюється з добром. А що ж ви принесли? Розкажіть(два учнідають
відповіді)
Ізприродознавства ми знаємо про кругообіг води в природі ,а сьогодні
розглянемкругообіг добра.
Дуже мудро говорить народ : «Роби добро –і воноповернетьсядо тебе».
Подивіться на дошку,якщо ми робимодобро,то……..(відповідідітей) .Будеш
робити зло –зло й повернеться до тебе.(показати за таблицею)
Добро
Добро
Щираусмішка, добре слово і хоча б краплиночка тепла маютьдужевелику
силу. І на сьогоднішньомууроціпозакласногочитання вони допоможуть нам
пройти дорогою добра за мудримитворамиВ.Сухомлинського. Тема нашого
уроку: «Школа добрихвчинків»
А хто ж такийВ.О.Сухомлинський? Група „Бібліотекарі " підготувала
короткеповідомлення
Розповідають «Бібліотекарі».
Василь ОлександровичСухомлинськийнародився у 1918 році у селі
Василівка на Кіровоградщині в біднійселянськійродині. У сім'ї, крім
Василя, булощетроєдітей. Усі четверо, коли виросли, стали вчителями.
Василь з сімнадцятироків став учителем і залишився ним докінцяжиття.
Тридцять два роки вінвівсвійпедагогічнийщоденник, а потімйого
роздуми у щоденнику ставали книгами. Для наймолодшихвін написав понад
1500 казок, новел і легенд, і ми їхчитаємозалюбки.
2. Представленнявиставки книг В.О. Сухомлинського (група «Бібліотекарі») .
Сухомлинський В.О. Гарячаквітка.
Немає коментарів:
Дописати коментар