вівторок, 4 червня 2013 р.

Математика 1 клас Тема:віднімання числа частинами. Розв’язування задач на знаходження остачі та різницевого порівняння . Складання задач за виразом

Математика 1 клас

Тема:віднімання числа частинами. Розв’язування задач на знаходження остачі та різницевого порівняння . Складання задач за виразом
Мета: закріпити знання  прийому віднімання числа частинами; удосконалювати обчислювальні навички і вміння розв’язувати прості задачі на додавання і віднімання ; розвивати увагу,пам'ять; виховувати бажання вчитись.
Хід уроку
І. Контроль,корекція та закріплення знань
1. повторення прийому додавання  числа 8
2.виконання завдання 222 на с. 145 підручника
Пояснення учням прийому віднімання числа частинами
3. Розв’язування віршованої задачі
11 бурячків
Закупили борсучки
8 зїли за сніданком
Решта буде на обід
Скільки на обід лишили,
Нам порахувати слід.
(11-8=3)
4. виконання завдань 4,5 на с. 124 підручника
- що спільного в цих задачах?(обидві на віднімання)
- чим відрізняються?(різні запитання)
ІІ. Розвиток і закріплення знань, повторення вивченого
1.      Розв’язання задачі за малюнком до завдання 225 на с. 145 підручника
хто любить читати ,
той знає багато.
Тому в цуценяти книжок повна хата!
Розгляньте малюнок: книжки й на полиці,
Й на столику теж.
Скільки їх полічіть ,
Потім умову задачі складіть
- скільки книжок у цуценяти? (7+4=11)
- на скільки більше книжок на полиці ніж на столі?(7-4=3)
-усього в цуценяти 11 книжок, 3 книги воно вже прочитало. Скільки залишилось прочитати?(11-3=8)
2.виконання завдання 226 на с 146 підручника
12-2-3=7
3.виконання завдання 227 на с. 146 підручника
- яка фігура утворилась?

ІІІ. Підсумок уроку

Немає коментарів:

Дописати коментар