пʼятниця, 1 лютого 2013 р.

Урок 123 Тема. Таблиця віднімання числа 7. Задачі на зменшення числа на кілька одиниць. Розпізнавання многокутників


Урок 123
Тема. Таблиця віднімання числа 7. Задачі на зменшення числа на кілька одиниць. Розпізнавання многокутників
Мета:  скласти таблицю віднімання числа 7; продовжити роботу над формуванням вміння розв’язувати задачі вивченого виду, вдосконалювати обчислювальні навички учнів; розвивати логічне мислення, увагу.
Обладнання:  предметні малюнки, картки для усної лічби, геометричний матеріал.
Хід уроку
I. Актуалізація знань учнів
1. Фронтальна робота за картками
У пустому прямокутнику домалювати таку кількість крапок, щоб у сумі з іншими крапками вони утворювали число, що написане поруч із доміно.
2. Математичний диктант
• Записати числами: дванадцять, чотирнадцять, чотири, вісімнадцять.
• Записати число, в якому 1 десяток і 5 одиниць.
• Записати число, наступне для числа 16.
• Записати число, попереднє для числа 20.
• Записати, на скільки число 8 більше від числа 6.
3. Самостійна робота. Розв’язання прикладів
16 – 7 + 4
15 – 7 + 2
13 – 5 + 7
5 + 6 – 7
8 + 5 – 7
6 + 6 – 7
4. Фізкультхвилинка
II. Вивчення нового матеріалу
1. Складання таблиці на віднімання числа 7
2. Робота з підручником
Аналіз таблиці віднімання числа 9 (№ 2, С. 127).
3. Розв’язання прикладів № 3 (перший стовпчик — з коментуванням, другий і третій — самостійно)
4. Задача № 5
Згадати правило: яку дію виконуємо, якщо говориться: на … менше?на ... більше?
5. Задача з логічним навантаженням
Як за допомогою важків у 8 кг, 5 кг, 2 кг зважити 15 кг зерна? 13 кг? 7 кг?
III. Підсумки уроку



презентація до уроку 123 by aleksandrovka1986

Немає коментарів:

Дописати коментар