Тема:
вчимось товаришувати. Практична робота:
розігруємо діалог знайомства
Мета:
пояснити учням як правильно
обирати друга, знайомитись, спілкуватись, товаришувати; формувати доброзичливе
ставлення до друзів; вчити підтримувати доброзичливі стосунки з однокласниками.
Хід уроку
І Організаційний момент
ІІ Актуалізація опорних знань
- в які ігри ви
граєте?
- чому потрібно
підтримувати доброзичливі стосунки з однокласниками?
ІІІ Повідомлення теми та мети уроку
Сьогодні на уроці
ми з вами будемо вчитись обирати собі друзів; навчимось правильно спілкуватись
з друзями; будемо вчитись знайомитися та розіграємо діалог знайомства.
ІV
Вивчення нового матеріалу
Гра «мікрофон»
Розкажіть щось
хороше про свого друга або подругу.
- як можна
познайомитись?
Тестування
Якщо ти
підтримуєш твердження постав «+» , якщо
ні «-«
1)
У
класі ти вже відповів:
-
тобі хочеться відповісти ще;
-
ти даєш можливість відповісти іншим.
2)
Товариш образив тебе:
- ти намагаєшся з ним
помиритись;
- ти даси йому здачі.
3)Ти з товаришем посварився:
- обов’язково будеш битись;
- будеш миритись.
Гра « Зустріч з
другом»
Учитель читає
текст, а діти рухами показують свої почуття.
- у хлопчика був
друг. Але настало літо і їм довелося розстатись. Хлопчик залишився у місті, а
його друг поїхав відпочивати разом з батьками. Сумно в місті без друга . минув
місяць. Одного разу йшов хлопчик вулицею раптом побачив , як з магазину вийшов
його друг. Як же зраділи вони один одному!
Діти встають і
рухами показують почуття радості за задоволення від зустрічі з другом.
Робота над прислів’ям
Нема друга - шукай, а знайшов - бережи.
Робота в парах
Розучування діалогу знайомства
ІV
Підсумок уроку
- яким повинен бути друг?
- як обирати
друзів?
- що можна робити
разом з друзями?
- чому треба жити з
усіма в злагоді і мирі?
- у чому можна
допомогти друзям?
- що означає « бути
друзями», « дружити»?
Немає коментарів:
Дописати коментар