вівторок, 5 лютого 2013 р.

Урок 127 Тема. Складання й розв’язання задач на знаходження невідомого доданка


Урок 127
Тема. Складання й розв’язання задач на знаходження невідомого доданка
Мета:  продовжити роботу над формуванням вміння розв’язувати задачі вказаного виду; вдосконалювати обчислювальні навички.
Обладнання:  картки для усної лічби, предметні малюнки.
Хід уроку
І. Актуалізація знань учнів
1. Робота за картками. Повторення складу чисел
Заповнити порожні віконця будинків.
2. Математичний диктант
• Знайти різницю чисел 10 і 4;
• суму чисел 2 і 8;
• 2 збільшити на 8;
• від 8 відняти 5;
• суму чисел 3 і 6 зменшити на 1;
• різницю чисел 9 і 3 збільшити на 2.
Взаємоперевірка роботи.
3. Виконання завдання № 58 (усно), в цей час троє учнів працюють за картками.
1 картка
8 – 2 – 2 =
3 + 3 – 4 =
5 + 3 – 5 =
8 – 7 + 5 =
6 – 1 + 0 =
2 картка
6 + 3 + 1 =
10 – 5 – 4 =
9 + 1 – 7 =
8 – 8 + 7 =
6 + 4 – 5 =
3 картка
2 + 5 + 3 =
8 – 6 – 1 =
10 – 1 – 7 =
4 + 4 – 5 =
3 + 6 – 1 =
4. Перевірка роботи
5. Завдання з логічним навантаженням
У лісовій школі ведмідь дав звіряткам завдання: вибрати з чисел 16, 13, 1, 18, 2, 6 такі, щоб можна було скласти приклади на віднімання й додавання з відповіддю 15. Білочка та зайчик успішно виконали це завдання. Які приклади вони склали?
II. Вивчення нового матеріалу
1. Задача за малюнком
2. Текстова задача (№ 4)
3. Фізкультхвилинка
4. Завдання на розвиток уваги
Які геометричні фігури тут є?
III. Підсумки уроку



презентація до уроку 127 by aleksandrovka1986

Немає коментарів:

Дописати коментар