четвер, 21 лютого 2013 р.

природа перший клас Тема : тварини живого куточку


Тема : тварини живого куточку

Мета: вчити учнів доглядати за тваринами, яких можна утримувати в домашніх умовах; розвивати спостережливість та кмітливість; виховувати дбайливе ставлення  до домашніх улюбленців та почуття милосердя.

Хід уроку

І. Організаційний момент
Учні стають у коло та дарують посмішку своїм товаришам
ІІ. Актуалізація опорних знань
Гра «Сонячний промінчик»
Учні залишаються в колі та уявляють себе  сонячними промінчиками. Кожен промінець має подарувати і сказати, що він подарує людині, тварині , рослині. Учитель записує відповіді на дошці.
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Бесіда
1.     Що ви відчуваєте , коли милуєтесь рибками?
2.     Чим вони приваблюють людей?
3.     Яких рибок можна утримувати в акваріумах?
ІV. Спільне відкриття нових знань
Бесіда
1.     Хто з вас хотів би мати вдома акваріум?
2.     Що для цього потрібно?
Все що ви говорите – правильно. Для того щоб у вас жили рибки потрібно про них дбати .
Робота з наочним матеріалом
(учитель вивішує  малюнки рибок: золоті рибки, дискурси, кардинали, гупі- живородна рибка,соми – чистять акваріум , але хижі,; півники.
Гра «Відгадай хто я»
К..рдинал,..омик, гу..і, ….. рибки, д..скуси, ..івники.
Бесіда
Усіх розгаданих рибок ми поселимо в казковий акваріум.
- чи можна селити дуже багато рибок в один акваріум?
Фізкультхвилинка
(шум моря)
Робота з підручником
1.     Які тварини живуть у вас вдома?
2.     Чому акваріумним рибкам потрібне тепло?
Робота в зошиті
1.     З’єднайте лініями намальованих на с. 29 рибок з їхніми назвами.
2.     Які з наших рибок ще не були в нашому акваріумі (гурамі, мечоносець)
V. Підсумок уроку
1.Як почувається рибка в нашому акваріумі?
2. давайте назвемо їх за іменами?


Немає коментарів:

Дописати коментар