АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО
Мета:провести роботу над помилками, допущеними у контрольній роботі; повторити вивчений матеріал; розвивати мислення; виховувати уважність.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. КОНТРОЛЬ, КОРЕКЦІЯ І ЗАКРІПЛЕННЯ ЗНАНЬ
1. Аналіз контрольної роботи
2. Перевірка домашнього завдання
Завдання 749
Розв’язання
1) 12 + 5 = 17 (км/год) — швидкість зближення лижника і пішохода;
2) 34 : 17 = 2 (год) — зустрінуться.
Відповідь:через 2 години зустрінуться лижник і пішохід.
Завдання 750
1) 7023 • 5 = 35 115; 621 150 : 3 = 207 050;
35 115 : 5 = 7023; 207 050 • 3 = 621 150.
34 456 : 8 = 4307; 4307 • 8 = 34 456;
2) 2403 + x= 735 • 6 4020 : x= 2563 – 2553
2403 + x= 4410 4020 : x= 10
x= 4410 – 2403 x= 4020 : 10
x= 2007 x= 402
III. РОБОТА НАД ТЕМОЮ УРОКУ
1. Робота за підручником (с. 121)
Завдання 1 (усно)
Завдання 2 (самостійно)
Розв’язання
1) 6 – 1 = 5 (год) — буде час;
2) 360 : 5 = 72 (км/год) — більша швидкість;
3) 360 : 6 = 60 (км/год) — швидкість автомобіля;
4) 72 – 60 = 12 (км/год)
Відповідь:на 12 км/год йому треба збільшити швидкість, щоб подолати цю відстань на 1 год швидше.
Завдання 3 (фронтально)
1) Яструб пролітає 10 м за 3 с. Скільки метрів він пролетить за 60 с із тією самою швидкістю?
Розв’язання
1) 60 : 3 = 20 (р.) — більше 60, ніж 3;
2) 10 • 20 = 200 (м) — пролетить за 60 с.
Відповідь:200 м пролетить яструб за 60 с.
2) У трьох однакових великих і чотирьох однакових малих мішках 440 кг картоплі. Маса малого мішка 50 кг. Яка маса великого мішка?
Розв’язання
1) 50 • 4 = 200 (кг) — у малих мішках;
2) 440 – 200 = 240 (кг) — у великих мішках;
3) 240 : 3 = 80 (кг) — маса великого мішка.
Відповідь:80 кг маса великого мішка.
Завдання 4 (робота в парах)
Розв’язання
Сторони прямокутників 2 см і 10 см; 4 см і 5 см.
1) (2 + 10) • 2 = 24 (см) — периметр прямокутника зі сторонами 2 см і 10 см;
2) (4 + 5) • 2 = 18 (см) — периметр прямокутника зі сторонами 4 см і 5 см.
Завдання 5 (робота в парах)
12 – 3 • 4 = 0; 12 : 3 – 4 = 0; 12 – 3 – 4 – 5 = 0.
Завдання 8 (фронтально)
Відповідь:дроби, відстань.
2. Фізкультхвилинка
3. Тестування
1 варіант
1) Площа фігури, зображеної на малюнку, дорівнює:
S = 6 см
S = 12 см
а) 46 см ; б) 18 см; в) 72 см.
Відповідь:б.
2 варіант
1) Площа прямокутника АВСD = 18 см, а площа кожного трикутника дорівнює:
а) 2 см; б) 36 см; в) 9 см.
Відповідь:в.
IV. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ
— Що нового дізналися на уроці?
— Яке завдання було найцікавішим?
V. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Завдання 6; 7 (с. 121).
Немає коментарів:
Дописати коментар