Галявина осінніх
квітів
Мета. Закріпити
знання дітей про пору року – осінь. Вчити помічати осінні зміни на в рослинному
світі. Закріпити назви осінніх квітів. Виховувати вміння бачити красу осінньої
природи.
Хід заняття
– Діти, коли ви
ідете до садочку, вас зустрічають квіти на нашій клумбі. Дидактична вправа
«Квіти нашої клумби».
– Які квіти ростуть
на нашій клумбі?
– Коли квітнуть ці
квіти? (Восени)
– Яка в нас пора
року? Які має місяці пора року осінь?
– Осінні квіти нам
приготували завдання?
Вправа «Букви
хризантеми».
Перше завдання від
квітки. Яку назву має ця квітка: хризантема.
Завдання: назвати в
імені хризантема голосні звуки, приголосні.
– Скільки голосних,
а приголосних?
– Яких більше
звуків голосних чи приголосних в слові хризантема?
Вправа «Придумай
цікаве слово для чорнобривця».
Завдання: придумай
слово на букву «г», «б», «р», щоб відносилося до пори року – осінь. Діти
називають слова (гарбуз, гичка, горобина, город, грядка, гладіолуси)
Вправа «Гордий
гладіолус».
Завдання від
гладіолуса.
Ця квітка дуже
гордовита. І вона вважає, що принесла складне завдання. Потрібно викласти слово
«квіти». (Діти викладають слово «квіти»).
Вправа «Майорить
квітка».
Є ще одна красива
квітка. Як називають ці квітки? (Майори)
Завдання від
майора. Робота з підручником.
Обвести у словах
склади з літерою «х», та прочитати ці склади.
Вихователь. Чи
задоволені осінні квіти? Чи справилися ви з їх завданнями? Чи важкі були ці
завдання? Пропоную вам піти до нашої клумби та зібрати насіння цих чудових
квітів.
Немає коментарів:
Дописати коментар