четвер, 25 квітня 2013 р.

Математика 1 клас Тема: додавання двоцифрових чисел без переходу через десяток. Креслення многокутників на папері в клітинку.


Математика 1 клас


Тема: додавання двоцифрових чисел без переходу через десяток. Креслення многокутників на папері в клітинку.
Мета: закріпити вміння додавати двоцифрові числа без переходу через розряд, відновлювати рівності з пропущеними компонентами і знаками дій, уміння складати за малюнком і коротким записом задачі, і розв’язувати задачі на дві дії; розвивати увагу, пам'ять; виховувати бажання вчитись
Хід уроку
І. Контроль, корекція й закріплення знань
1. обчислення виразів на додавання і віднімання  в межах 20(УСНО)

2. Поясніть прийоми обчислення суми й різниці за завданням 138 на с. 131 підручника
3. Виконання завдання 143 на с. 132 підручника
ІІ. Розвиток і закріплення знань, повторення вивченого
1.       Виконання завдань 140 на с. 131 підручника
- чим схожі задачі? (однакові числа однакове розв’язання)
- чим відрізняються?(перша на знаходження суми двох доданків, друга на збільшення числа на кілька одиниць, у них різні запитання)
2.       Виконання завдання 144 на с. 132 підручника
- чому одразу не можна знайти остачу?9ще не знаємо скільки витратили на сукні і халати разом)
3.       Виконання завдання 142 на с. 132 підручника
Вимірювання сторін геометричних фігур і побудова їх на папері в клітинку
ІІІ. Підсумок уроку
Яким правилом користуємось при додаванні двоцифрових чисел?

Немає коментарів:

Дописати коментар