четвер, 25 квітня 2013 р.

Математика 1 клас Тема: додавання двоцифрових чисел без переходу через десяток(загальний випадок)


Математика 1 клас

Тема: додавання двоцифрових чисел без переходу через десяток(загальний випадок)
Мета: ознайомити з прийомом додавання двоцифрових чисел без переходу через десяток; формувати вміння  застосовувати  цей прийом для розв’язування задач; розвивати пам'ять, увагу; виховувати бажання вчитись
Хід уроку
І. Контроль, корекція та закріплення знань
1. усна лічба. Додавання круглих чисел , додавання одноцифрових чисел до круглих.
60 +20         70+4
20+40          60+8
50+30         50+3
2. Виконання завдання 129 на с. 130
Застосування переставної властивості додавання
3. робота з таблицею для усної лічби
Вправляння в застосуванні  переставної властивості для знаходження суми чотирьох доданків, що записані  на вершинах квадратів
ІІ. Опрацювання нового матеріалу
1.       Ознайомити з прийомом  додавання  виду 34+52 за завданням на с. 130 №130
Читання правила  додавання двоцифрових чисел.
2.       Виконання  завдань 131- 135 на с. 130
ІІІ. Розвиток і закріплення  знань, повторення вивченого
1.       Виконання завдання 136 на с.131
2.       Виконання завдання 137 на с. 131
- що означає число 70? (всього кілограм у трьох контейнерах)
- отже це сума трьох доданків. Які нам відомі?9перший і другий)
- як знайти невідомий доданок?(від суми відняти відомий)
- але у нас сума не двох а трьох доданків? Чи можна одразу знайти невідомий доданок? (ні)
- яку дію необхідно виконати спершу? (скласти відомі доданки)
ІV. Підсумок уроку
- яке правило про додавання двох чисел ми вивчили?

Немає коментарів:

Дописати коментар