Тема: розв’язування прикладів на додавання і
віднімання чисел в межах 20 . Розв’язування задач на знаходження невідомого
доданку
Мета: удосконалювати обчислювальні навички, знання
нумерації чисел другого десятка, уміння розв’язувати задачі на знаходження
невідомого доданка; розвивати логічне мислення , спостережливість; виховувати
бажання вчитись
Хід уроку
І. Контроль, корекція й закріплення знань
1. Улічба за
віршованими задачами за допомогою сигнальних карток.
Вісім яблук у сестри.
Менше в братика на три.
Скільки яблучок у брата?
Треба нам порахувати.
(8-3=5)
В Юлі десять шоколадок,
А Наталка має п’ять.
Допоможемо дівчаткам
Шоколадки рахувать.
(10+5=15)
Чотирнадцять яблучок
На яблунці росло.
Чотири гарні хлопчики
До яблуні прийшло,
Зірвали всі по яблучку.
А вам питання всім:
Лишилось скільки яблучок
На дереві ще тім?
(14-4=10)
Чотирнадцять груш у брата,
У сестрички – десять груш.
Треба нам порахувати,
На скільки в брата більше груш.
(14-10=4)
2. виконання
завдань 1 на с. 99 підручника
Скласти та
обчислити значення виразів за таблицями
3.виконання
завдання 2. На с.99 підручника (усно)
Зайчик вчиться рахувати,
Різні вирази складати,
Додавати й віднімати.
Будем разом працювати!
ІІ. Опрацювання нового матеріалу
1.
Виконання
завдання 4 на с.99 підручника
На малюнку – мама – квочка.
Поряд – три її синочка.
Решта діток під крильми.
Як полічимо їх ми?
(10-3=7)
2.
Виконання
завдання 3 на с. 99 підручника
3.
Виконання
завдання 5 на с.99 підручника
-
чим відрізняються відрізки від променів?
-
скільки відрізків на малюнку?6
-
скільки променів на малюнку? 2
ІІІ. Підсумок уроку
-що
на уроці було найцікавіше?
Немає коментарів:
Дописати коментар