Математика 1 клас
Тема: застосування загального правила віднімання двоцифрових чисел до прикладів
виду 79-40,79-4;. Задачі на купівлю товару
Мета: ознайомити з прийомом віднімання
виду: 79-40,79-4; формувати вміння складати обернені задачі , відновлювати
рівності з пропущеними компонентами; розвивати логічне мислення ; виховувати
самостійність
Хід уроку
І. Контроль, корекція та закріплення знань
1. Виконання
завдання 198 на с. 140 підручника
2. Виконання
завдання 199 на с. 140
- як знайти зменшуване?
Невідомий від’ємник? Невідомий доданок?
ІІ.
Опрацювання нового матеріалу
1.
Пояснення
прийомів віднімання
79-40=70+9-40=70-40+9=30+9=39
79-4=70+9-4=70+5=75
2.
Виконання
завдання 196 на с. 140
3.
Виконання
завдання 197 на с. 140
Складання
оберненої задачі до першої задачі
ІІІ. Розвиток і закріплення знань , повторення
вивченого
1.
Виконання
завдання 200 на с. 140
Розв’язання й визначення типу задачі
30кг
? 46 кг
Складання оберненої задачі(на знаходження суми двох доданків)
2.
Самостійна
робота (виконання завдання 201 на с. 141 підручника)
- перевірте себе чи є серед отриманих результатів такі:
51 61 24
90
24 45 95
70
3.
Виконання
завдання 202 на с. 141 підручника
- перевіримо вашу уважність. Чи всі геометричні фігури на малюнку ви
помітите? Назвіть їх.
1 малюнок: 3 трикутник, 1
п’ятикутник, 2 чотирикутники
2 малюнок : 5 трикутників, 1 чотирикутник
3 малюнок: 4 трикутники, 2 чотирикутники
4
малюнок: 8 трикутників, 1 чотирикутник
ІV, Підсумок уроку
- відгадайте загадку на кмітливість:
В комору дід Макар зайшов,
Тат трьох котів
дідусь знайшов.
А потім ще один
прибіг
Скажіть в коморі
скільки ніг (2 дідові., у кота лапи)
Немає коментарів:
Дописати коментар