Тема: табличне
додавання і віднімання в межах 10. Доповнення числа до 10. Розв’язування
прикладів на основі нумерації в межах 20
Мета: узагальнити
табличні випадки додавання і віднімання
в межах 10; вправляння в доповненні одноцифрових чисел до 10; повторити назви компонентів дій
додавання і віднімання ; розвивати пам'ять, увагу; виховувати самостійність.
Хід уроку
І. Контроль,
корекція та закріплення знань
1. Бесіда.
Як годиться для порядку,
Все
повторимо спочатку
- як називаються
числа при додаванні? При відніманні?
Калькулятор – ми самі,
Порахуємо в умі.
2. математичний
диктант
1)записати суму
чисел 2 і 6; 3 і 7;
2)записати різницю
чисел 8 і 4; 9 і 3;
3) 7 збільшити на 2
;
4) 7 зменшити на 2;
5) записати, на
скільки 6 більше ніж 4
ІІ. Розвиток і закріплення математичних знань
Попрацюємо колективно,
І уважно, і активно!
1.виконання завдань
1 на с. 104 підручника
Будем рівності складати.
Як доданок відгадати?
Будем рівності складати.
Як від’ємник відгадати?
2. виконання
завдання 2 на с. 104 підручника
3. фізкультхвилинка
А тепер фізкультхвилинка
Час настав для відпочинку.
4. виконання
завдання 1 на с. 24 зошита з друкованою основою
5. виконання
завдання 3 на с.104 підручника
6. виконання
завдання 5 на с. 104 підручника
ІІІ. Підсумок уроку
Ще один важливий крок,
Підсумуємо урок!
- розв’язати усно
задачу
Крижані бурульки
Плакали від страху:
Їхні дві подружки
Вниз упали з даху!
На даху спочатку
Їх висіло шість.
Скільки залишилось?
Хто нам відповість?
(6-2=4)
Немає коментарів:
Дописати коментар