середа, 16 січня 2013 р.

Урок 88 Тема. Позначення чисел другого десятка цифрами. Вимірювання довжини відрізків. Задачі на знаходження суми та на збільшення числа на кілька одиниць


Урок 88
Тема. Позначення чисел другого десятка цифрами. Вимірювання довжини відрізків. Задачі на знаходження суми та на збільшення числа на кілька одиниць
Мета:  формувати вміння позначати числа другого десятка цифрами; продовжувати вправляння учнів у розв’язанні задач на знаходження суми та збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць; розвивати мислення учнів; удосконалювати обчислювальні навички.
Обладнання:  предметні малюнки, картки цифр 11–20.
Хід уроку
I. Актуалізація знань учнів
1. Усна лічба
Гра «Збери яблука»
На дошці намальоване дерево — яблуня. На дереві — яблука, на яких написані приклади. Біля дерева — кошик. Учитель пропонує дітям зібрати врожай фруктів. Потрібно зняти силует яблука, розв’язати приклад і покласти яблуко в кошик.
9 – 2
10 – 6
9 + 0
3 + 3
5 + 5
7 + 3
6 + 4
4 – 1
13 – 3
14 – 10
9 – 8
4 – 0
1 + 1
11 – 10
 11 – 1
10 + 1
8 – 3
2. Показати й записати числа під диктовку вчителя: 1 десяток і 4 одиниці,  десяток і 8 одиниць, 5 одиниць і 1 десяток, 1 десяток і 9 одиниць.
3. Збільшити на одиницю й записати число: 14, 12, 11, 10, 8, 16, 18.
4. Скласти приклади за зразком (№ 4, С. 85).
5. Фізкультхвилинка
II. Закріплення вивченого
1. Вставити число за розрядами в таблицю: 15, 17, 19, 10, 20.
Десятки Одиниці
2. Розв’язання задач за малюнком
3. Самостійна робота (за варіантами)
І варіант
10 – 4 – 4
8 – 1 – 1
9 – 8 – 1
10 + 2
ІІ варіант
6 – 5 – 1
4 + 1 + 2
6 + 3 + 1
10 + 7
4. Розв’язання задачі за підручником (№ 6, С. 86)
III. Підсумки уроку



презентація до уроку 88 by

Немає коментарів:

Дописати коментар